«Методи інтерактивного навчання на практичних заняттях з психології» Тетяна Дуткевич

«Методи інтерактивного навчання на практичних заняттях з психології» Тетяна ДуткевичНазва: Методи інтерактивного навчання на практичних заняттях з психології
Автор: Тетяна Дуткевич
Рік видання 2022
Жанри: Загальна психологія
ISBN: 978-966-373-945-8
Фрагмент
 

Про книгу «Методи інтерактивного навчання на практичних заняттях з психології» Тетяна Дуткевич

Методичні рекомендації містять коротку характеристику методів інтерактивного навчання, розкривають основи їх застосування у викладанні психології шляхом організації взаємодії-співпраці студентів. Подано методичні розробки практичних занять із використанням методів інтерактивного навчання (групової роботи, дискусії, рольової гри), наведено еталонні відповіді до інтерактивних завдань, а також список літератури з проблеми.

Методичні рекомендації стануть у нагоді викладачам закладів вищої освіти, а також можуть використовуватись психологами і педагогами інших закладів освіти при проведенні різних форм просвітницької роботи (уроків, диспутів, семінарів).

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Методи інтерактивного навчання на практичних заняттях з психології» Тетяна Дуткевич у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Методи інтерактивного навчання на практичних заняттях з психології» Тетяна Дуткевич

Ua-Book
Додати коментар