«Психологія несвідомого» Карл Густав Юнг

«Психологія несвідомого» Карл Густав ЮнгНазва: Психологія несвідомого
Автор: Карл Густав Юнг
Рік видання 2022
Жанри: Загальна психологія
ISBN: 978-611-01-2668-7
Фрагмент
 

Про книгу «Психологія несвідомого» Карл Густав Юнг

Роботи, що увійшли до цієї книги, знаменують поворотний пункт в історії аналітичної психології, тут викладено основні тези, у яких грунтується більшість пізніх робіт Карла Густава Юнга. Переклад здійснено за 7 та 18 томами зборів творів Юнга, виданих Прінстонським університетом.

Книга адресована фахівцям — психологам, філософам, історикам культури — та всім, хто цікавиться питаннями аналітичної психології.

Переклад було здійснено за виданнями: Jung C. G. Two Essays on analytical psychology. Vol. 7 | Th e collected works of C. G Jung. Second edition. Princeton University Press, 1966; Jung C. G. Symbolical Life. Vol. 18 // Th e collected works of C. G Jung. Second edition. Princeton Universiti Press, 1966.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Психологія несвідомого» Карл Густав Юнг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Психологія несвідомого» Карл Густав Юнг

Ua-Book
Додати коментар