Аудіокниги «Фелікс Австрія» Софія Андрухович

Аудіокниги «Фелікс Австрія» Софія АндруховичНазва: Фелікс Австрія
Автор: Софія Андрухович
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза, Українська проза, Пригодницькі книги
Тривалість: 8 год 39 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Фелікс Австрія» Софія Андрухович

Ця аудіокнижка записана Сонею Сотник та колективом артистів і музикантів з метою волонтерської допомоги бійцям АТО. Частина коштів з продажів кожної книжки, за винятком обов’язкових комісій і відрахувань, спрямовується до фонду “Свої”.

“Фелікс Австрія” – другий роман Софії Андрухович, що став бестселером в Україні й перекладений шістьма європейськими мовами. Книга зібрала чимало нагород і покладена в основу фільму «Віддана».

…Кінець ХІХ – початок ХХ століття. Місто на околицях «щасливої Австрії». Ідилічна епоха, бали, прогулянки, кохання-страждання, дружби й розчарування, виступи «всесвітньо відомих ілюзіоністів» і справжні таємниці. І тут-таки – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Фелікс Австрія» Софія Андрухович у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар