«По сліду Джека-Різника. Книга 1» Керрі Маніскалко

«По сліду Джека-Різника. Книга 1» Керрі МаніскалкоНазва: По сліду Джека-Різника. Книга 1
Автор: Керрі Маніскалко
Рік видання 2024
Жанри: Трилери, Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Жахи
ISBN: 9786175482148
Фрагмент

Про книгу «По сліду Джека-Різника. Книга 1» Керрі Маніскалко

У світі блиску англійського високого суспільства ховається темний обличчя молодої Одрі Роуз Водсворт. На перший погляд – шикарне життя, та за обрієм блискучих подій та модних таємниць ховається непередбачуване. Дочка впливового лорда, Одрі Роуз, не задовольняється світськими забавами та чарівними сукнями, вона прагне відкриттів, які ведуть її у світ судово-медичної експертизи.

Лабораторія її дядька – не лише місце для вивчення, але і портал у темряву справжнього злочину. Розслідуючи вбивства, що нагадують вбивства Джека-Різника, Одрі Роуз знаходиться в епіцентрі небезпеки. Деякі таємниці можуть приховуватися краще, аніж досліджені тіла, і Одрі Роуз стає фігурою, що її життям вирує хвилюючий детективний роман.

“По сліду Джека-Різника. Книга 1” – це захоплюючий дебют Керрі Маніскалко, який завойовав перше місце за версією New York Times. І хоча англійське суспільство може приховувати свої секрети, ця книга обіцяє розкрити глибини майстерної історії, де кожна сторінка вибухає напругою, а докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман. Що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий таємничий трилер.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «По сліду Джека-Різника. Книга 1» Керрі Маніскалко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «По сліду Джека-Різника. Книга 1» Керрі Маніскалко

Ua-Book
Додати коментар