“Історії про Пандімуна” Крістіна Нгуєн

"Історії про Пандімуна" Крістіна НгуєнНазва: Історії про Пандімуна
Автор: Крістіна Нгуєн
Рік видання 2021
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, Дитячі пригоди
ISBN: 978-617-951-420-3
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу “Історії про Пандімуна” Крістіна Нгуєн

Історії про Пандімуна, або як його називають друзі Панді – це серія захопливих оповідань про маленьке панденятко та його пошук свого місця у світі.

Це історії про любов і дружбу, радість і втрати, мрії та відвагу. Кожна розповідь про Панді зачіпає конкретну тему та підіймає непрості питання, однаково важливі в будь-якому віці. Особливо у ранні роки, коли серця і душі невимовно тендітні й дуже важливо зберегти їх цілісність.

Крістіна Нгуєн написала ці казки для свого сина, а художниця Галя Зінько намалювала до них надзвичайно особливі ілюстрації. Разом вони створили чарівний світ, мешканці якого здатні підкорити серця маленьких і великих мрійників, виховати у них не лише художній смак, а й людяність.

Ця книжка цікава ще й тим, що за допомогою смартфона її герої без перебільшення «оживають» на очах. У такий спосіб кожна історія перетворюється у захопливу мандрівку з вашою дитиною.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Історії про Пандімуна” Крістіна Нгуєн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Історії про Пандімуна” Крістіна Нгуєн

Ua-Book
Додати коментар