«Книжка сили й перетворень» Світлана Ройз

«Книжка сили й перетворень» Світлана РойзНазва: Книжка сили й перетворень
Автор: Світлана Ройз
Рік видання 2022
Жанри: Дитячі книги
ISBN: 978-617-7945-23-8
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Книжка сили й перетворень» Світлана Ройз

“Книжка сили й перетворень” від талановитої української психологині Світлани Ройз – це захоплююча пригода для дітей та їхніх рідних. У цій книзі ви знайдете безмежну мудрість та доброту, що переливаються з кожної сторінки, і спільно з кмітливим котом помічником ви зануритесь у світ внутрішнього розвитку та розуміння власних почуттів.

Ви станете не лише читачем, але й співавтором цієї непересічної книги. Вам дозволено малювати, писати та творити безмежно на її сторінках. Вас чекають цікаві вправи, практики та граціозні наліпки від чарівного кота. Ця книга стане вашим вірним супутником у подорожі до внутрішнього розвитку та глибокого співпереживання.

Завдяки “Книжці сили й перетворень”, ви розкриєте власний потенціал, станете сильнішими та більш впевненими, здатними розуміти свої емоції та довіряти своєму внутрішньому світу. Ця книга – це найкращий подарунок для дітей та батьків, які прагнуть рости та розвиватися разом. А докладніше ви дізнаєтеся, коли ви її прочитаєте, і вона стане вашим незабутнім супутником у світі особистісного зростання.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Книжка сили й перетворень» Світлана Ройз у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Книжка сили й перетворень» Світлана Ройз

Ua-Book
Додати коментар