«Великий гармидер у будинку “Вау!”» Андрій Кокотюха

«Великий гармидер у будинку "Вау!"» Андрій КокотюхаНазва: Великий гармидер у будинку “Вау!”
Автор: Андрій Кокотюха
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, країнські дитячі книги
ISBN: 978-966-982-991-7
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Великий гармидер у будинку “Вау!”» Андрій Кокотюха

“Великий гармидер у будинку “Вау!” – це чарівна і захоплююча казкова книга від Андрія Кокотюхи, яка переносить читачів у світ фантастичних створінь і чарівних істот. Колись ці велетні, упири, водяники, гноми, чарівниці та повітрулі мешкали у власних світах, але одного разу вони вирішили змірятися силами, і їхні світи розлетілися вщент. Залишившись без свого рідного середовища, легендарні створіння були змушені шукати прихисток серед людей, і будинок “Вау!” виявився їхнім порятунком.

У будинку “Вау!” тепер зіткнулися різноманітні персонажі з різних світів, які намагаються пристосуватися до нових реалій. Вони живуть поруч, створюючи барвисту і шумну сусідство, але не завжди все йде гладко. Тут завжди збуваються яскраві події – від суперечок і сутичок між чарівницями до гучних вечірок, які устроюють вурдалаки з упирами. Кожен день в будинку “Вау!” – це своєрідний гармидер, але завжди цікавий та незабутній.

Автор Андрій Кокотюха вдало поєднує фантазію, гумор та захоплюючі пригоди в своєму творі “Великий гармидер у будинку “Вау!”. Читачі з нетерпінням будуть перегортати сторінки, вгадуючи, які нові пригоди чекають на цих чарівних істот у незвичайному будинку “Вау!”. Книга захопить своєю непередбачуваністю, яскравими образами та цікавою сюжетною лінією. “Великий гармидер у будинку “Вау!” – це прекрасний вибір для всіх, хто любить казки і пригоди, веселість і чарівність.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Великий гармидер у будинку “Вау!”» Андрій Кокотюха у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Великий гармидер у будинку “Вау!”» Андрій Кокотюха

Ua-Book
Додати коментар