«Заповіт Мольфара» Громовиця Бердник

«Заповіт Мольфара» Громовиця БердникНазва: Заповіт Мольфара
Автор: Громовиця Бердник
Рік видання 2022
Жанри: Езотерика, Сучасна українська література, Сучасна проза
ISBN: 9786177646395
Фрагмент

Про книгу «Заповіт Мольфара» Громовиця Бердник

Колись давно у Карпатських горах була запалена Ватра магічної Традиції, і мольфари стали її хранителями. Що ж відбувається, коли останній хранитель мольфарської ватри відходить у Вічність? Згасне вона на вітрах сьогодення — чи горітиме і чекатиме, доки прийде новий Хранитель?

Хроніка останніх днів життя Михайла Нечая, який був майстром Традиції, одним з останніх карпатських «непрОстих», де розмови з мольфаром перемежовані авторським аналізом мольфарської традиції і роздумами про те, наскільки такі люди потрібні зараз.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Заповіт Мольфара» Громовиця Бердник у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Заповіт Мольфара» Громовиця Бердник

Ua-Book
Додати коментар