«Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

«Покинь якщо кохаєш» Коллін ГуверНазва: Покинь якщо кохаєш
Автор: Коллін Гувер
Рік видання 2016
Жанри: Легка проза, Сучасна проза
ISBN: 978-966-942-514-0
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

Книга «Покинь якщо кохаєш» Колін Гувер – наполовину біографічна розповідь авторки про те, якими болючими та доленосними можуть бути події з дитинства. Своєю історією письменниця намагається порушити дійсно важливі проблеми в колі своїх читачів, розмовляючи про сімейне насильство, що й в наші дні має місце. Це може породити демонів, що будуть переслідувати вже навіть дорослу людину в її власному приватному та сімейному житті, й вони не зникнуть доти, доки сама людина не стане на шлях боротьби з ними.

Сюжет роману розповідає про долю головної героїні, яку звуть Лілі, про її дитинство та доросле життя, що нерозривно пов’язані помилками людей, що мали місце на її шляху. Важко сказати, що її сім’я виглядала якось інакше на фоні всіх інших сімей, проте її будинок не був тим місцем, що можна назвати острівцем спокою в бентежному світі. Постійний фізичний та психологічний тиск з боку батька змусив її відчувати постійний страх. Агресивність батька, в оповіді Гувер, не постає як щось негативне, адже передусім письменниця намагається не дати оцінку, а зрозуміти, чому люди так себе поводять.

Вже доросла Лілі, коли намагається побудувати власне сімейне життя, зустрічається знову з тими спогадами, які тягнуться з далекого дитинства. Через свою героїню письменниця показує, що табуювання теми сімейного насильства лише погіршує проблему, й не допомагає вирішити її. Це варто сприймати серйозно і чудово, що існують такі книги, які підіймають болісні, але важливі проблеми.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

Ua-Book
Додати коментар