«Кохання з першого погляду» Ніна Фіалко

«Кохання з першого погляду» Ніна ФіалкоНазва: Кохання з першого погляду
Автор: Ніна Фіалко
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література, Сучасні любовні романи
ISBN: 978-617-12-7616-1
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Кохання з першого погляду» Ніна Фіалко

У романі “Кохання з першого погляду” Ніни Фіалко розгортається струнка та вражаюча історія кохання, що має свої пастки та спільні рецепти щастя. Ірина та Олексій, які вже понад рік ділили своє життя, розцвітаючи у мріях про щасливу майбутню родину. Але несподівана записка від Олексія руйнує цю гармонію, розкриваючи його новий роман з красунею Юлею.

Шлюб Олексія та Юлі, мимоволі завершений чужими сльозами, виявляється далеким від ідеального. Юля, блискуча «Барбі», мріє про більше, ніж життя в маленькому раю, який їй запропонував Олексій. Вона бажає особистого розвитку та самореалізації.

Раптово одного дня Юля вирішує тікати разом із сином до Іспанії з іншим чоловіком. Ця відступниця розбиває серце Олексія та викликає нагадування йому про тінь його власної зради у стосунках з Іриною. Питання виникає: чи є можливість виправити минулі помилки та знайти шлях до щастя?

Крізь цю найцікавішу подорож крізь відносини, авторка Ніна Фіалко розкриває нам загадковість та вражаючі моменти кохання. Її роман – це калейдоскоп почуттів, який дарує нам надію на другий шанс та віру в справжнє кохання. Що саме відбудеться з головними героями та чи зможуть вони знайти своє щастя – дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Кохання з першого погляду» Ніна Фіалко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кохання з першого погляду» Ніна Фіалко

Ua-Book
Додати коментар