«Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер

«Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-АллістерНазва: Не в тому місці не в той час
Автор: Джилліан Мак-Аллістер
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Містика
ISBN: 978-617-15-0369-4
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер

В книзі “Не в тому місці не в той час” Джилліан Мак-Аллістер розгортається моторошне відкриття для Джен, матері, яка опинилася в самому серці кошмару. Ніч на Гелловін перетворюється на найжахливіший день у її житті, коли вона стає свідком вбивства, скоєного її власним сином.

Проте, все навколо Джен здається неяким чином знайомим. Під час непримітного сну вона опиняється в минулому, в той день, коли все почалося. Знесиленою та розлюченою, вона вирішує використати цей несподіваний дар, щоб запобігти вбивству і змінити життя свого сина.

Кожен новий ранок стає шансом розгадати таємницю, з’ясувати, що спонукає її сина до вчинення жахливого злочину. Заплутуючи в лабіринті часу, Джен стикається з труднощами та таємницями, які глибоко зачіпають її родинне щастя. А що саме таємниче та загадкове чекає її в тому несподіваному місці та часі, ви дізнаєтеся, лише відкривши сторінки захопливого роману Джилліан Мак-Аллістер.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер

Ua-Book
Додати коментар