«Пророчиця» Андрій Кокотюха

«Пророчиця» Андрій КокотюхаНазва: Пророчиця
Автор: Андрій Кокотюха
Рік видання 2011
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 978-617-538-036-9
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Пророчиця» Андрій Кокотюха

В книзі “Пророчиця” ви знайдете себе на шляху вирішення таємниці, в якій переплелися минуле, сучасне і навіть те, що перебуває за межами нашого розуміння. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман від Андрія Кокотюхи.

Сергій Горілий — колишній оперативник, який випустився на свободу, але час вибору залишив йому дуже мало. Він опиняється в самому центрі містичного розслідування, де реальність переплітається з загадковими пророцтвами. Місцевий бізнесмен, смерть якого передбачила пророчиця, виявляється на шляху незрозумілих подій. Та чи всі пророцтва збуваються?

А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цей роман. Андрій Кокотюха плете інтриги, розкриває таємниці і керує вами в тих моментах, коли ви найбільше хочете дізнатися правду. В книзі “Пророчиця” зустрічаються злочин, загадкові прогнози та велика доля невідомості. Залиштеся на межі своєї уяви та реальності, взявши у руки цей захопливий твір.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пророчиця» Андрій Кокотюха у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пророчиця» Андрій Кокотюха

Ua-Book
Додати коментар