«Рятуючи Єву» Неля Романовська

«Рятуючи Єву» Неля РомановськаНазва: Рятуючи Єву
Автор: Неля Романовська
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література, Книги про війну
ISBN: 978-966-944-276-5
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Рятуючи Єву» Неля Романовська

В книзі “Рятуючи Єву” Нелі Романовської вас чекає вражаюча історія виживання та зновународження після трагедії. Єва Шелест, мешканка Бучі, пережила кошмар окупації та вигнала з міста назло ворогам. Проте, вижити лише фізично – це лише початок подорожі.

Апатія, агресія, психічні труднощі – усе це чекає на Єву після важких переживань. “Рятуючи Єву” – це не тільки оповідь про зовнішні бурі, але й про внутрішню боротьбу, яка розгортається у душі героїні.

В книзі задається питання, як пережити втрати, подолати біль, і чи є можливість знову знайти сенс у своєму житті після подій у Бучі. Ви дізнаєтеся про те, як Єва шукає відповіді, перетворюючи свою біль на силу.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Рятуючи Єву”. Що саме трапиться з головною героїнею, чи зможе вона відновити своє життя та знайти внутрішню гармонію, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю вражаючу книгу. Поглибіться в інтригуючий світ емоцій та внутрішніх боротьб, де справжня сила духу випромінює надію на нове початок.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Рятуючи Єву» Неля Романовська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Рятуючи Єву» Неля Романовська

Ua-Book
Додати коментар