«Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул

«Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі КоулНазва: Тисяча пам’ятних поцілунків
Автор: Тіллі Коул
Рік видання 2022
Жанри: Сучасна проза
ISBN: 978-617-548-105-9
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул

Книга «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул – незвичайна історія кохання. Певно, існує незліченна кількість різних сюжетів, що були б присвячені темі кохання, проте й д нині ця тема залишається невичерпною. Це доводить історія Коул, в який авторка розмірковує над тим, скільки живе кохання та чи може воно бути вічним. Письменниця відповідає ствердно на ці запитання, адже, якщо поєднуються дві частинки одного великого серця, то можливо практично все.

Рун жив щасливим життя в Норвегії разом зі своєю сім’єю. Але в свої п’ять років хлопчик мусить разом з батьком переїздити до штату Джорджія в Сполучених Штатах. Ця кардинальна зміна оточення та місця життя сильно збентежила хлопчика, але все змінюється, коли він знайомиться з сусідкою, яку звати Поппі. З цього моменту життя Руна починає змінюватись на краще, адже Поппі мала заповіт від своєї бабусі, яка сказала їх зібрати тисячу поцілунків.

В бабусиних словах мова йшла не про прості поцілунки, а такі, від яких мало вистрибувати серце з грудей. Історія Руна та Поппі дуже щемлива, адже під час прочитання важко залишатись байдужим до кожного з героїв. Їхня доля драматична, але не полишена сонячних й по-справжньому добрих епізодів, що змушують замислитись над важливими речами в житті, та нашим ставленням до них. Якщо ви шукаєте історію справжнього кохання – то ця книга саме для вас.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тисяча пам’ятних поцілунків» Тіллі Коул

Ua-Book
Додати коментар

  1. Вікторія

    Хочу почитати книгу

    Відповіcти