«У нас залишилось майбутнє» Давид Назаренко

«У нас залишилось майбутнє» Давид НазаренкоНазва: У нас залишилось майбутнє
Автор: Давид Назаренко
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 978-617-8252-38-0
Фрагмент

Про книгу «У нас залишилось майбутнє» Давид Назаренко

Книга “У нас залишилось майбутнє” Давида Назаренка – це захоплююча історія про те, як швидкі гроші можуть стати пасткою, а таємниця старовинного скарбу розкриє багато небезпек.

Головний герой, Андрій Богун, не підозрює, що прийняття заманливої пропозиції свого дядька приведе до низки небезпечних пригод і випробувань. Скарб, охороняють три загадкові печаті, а передсмертний заповіт гетьмана додає сюжету інтриги та небезпеки.

Читачі перенесуться в світ великих грошей, ворожих суперників і непередбачуваних подій. І лише під час читання книги розкриється, яким буде кінцевий результат цієї захопливої історії.

А докладніше ви дізнаєтесь про пригоди та небезпеки, які чекають на головного героя, лише відкривши книгу “У нас залишилось майбутнє” Давида Назаренка.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «У нас залишилось майбутнє» Давид Назаренко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «У нас залишилось майбутнє» Давид Назаренко

Ua-Book
Додати коментар