«Дім Єви» Неля Романовська

«Дім Єви» Неля РомановськаНазва: Дім Єви
Автор: Неля Романовська
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 9789669442796
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Дім Єви» Неля Романовська

В книзі “Дім Єви” від Нелі Романовської ви зануритесь у світ, де героїня переживає складні часи, спровоковані пандемією 2020 року. Зустрівши Єву Шелест, вона не лише турбується про її долю, але й знаходить собі новий шлях, щоб вибратися із пастки тривоги.

Сторінки цієї книги розкривають методи японської філософії, які допомагають привести у порядок не лише дім, але й власні почуття. З дотепним підходом і глибоким змістом героїні вдається зрозуміти, як знайти гармонію у складному світі.

Подорожуючи цією книгою, ви відкриєте для себе психотерапевтичні знахідки, що допомагають проникнути у суть речей та розхарастити гармидер у навколишньому. А що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши цей унікальний роман. Це подорож у світ самопізнання та глибокого розуміння, яка чекає на вас між сторінками “Дому Єви”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дім Єви» Неля Романовська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дім Єви» Неля Романовська

Ua-Book
Додати коментар