«Дівчина без сукні» Людмила Волок

«Дівчина без сукні» Людмила ВолокНазва: Дівчина без сукні
Автор: Людмила Волок
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література, Сучасні любовні романи
ISBN: 9786171503861
Фрагмент

Про книгу «Дівчина без сукні» Людмила Волок

Книга “Дівчина без сукні” Людмили Волок – це захоплива історія про Яну, яка отримує в подарунок вбрання мрії напередодні Нового року. Але цей подарунок виявляється початком незвичайних подій, що тісно пов’язані з туманною історією двадцятирічної давнини.

Чи зможе незвичайна сукня врятувати кохання Яни? Що станеться далі і які таємниці приховує ця дивовижна історія?

Це захоплююча книга, яка заставить вас замислитися над значенням долі, кохання та віри. А докладніше ви дізнаєтесь прочитавши роман “Дівчина без сукні” Людмили Волок.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дівчина без сукні» Людмила Волок у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дівчина без сукні» Людмила Волок

Ua-Book
Додати коментар