«Лексикон таємних знань» Тарас Прохасько, Катерина Сад

«Лексикон таємних знань» Тарас Прохасько, Катерина СадНазва: Лексикон таємних знань
Автор: Тарас Прохасько, Катерина Сад
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 9789664481653
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Лексикон таємних знань» Тарас Прохасько, Катерина Сад

В книзі “Лексикон таємних знань” Тараса Прохаська та Катерини Сад звучать історії, які несуть у своїх рядках глибинні відтінки почуттів та складних відносин. Це — інтелектуальна подорож, де кожне слово майстерно створює картини й емоції.

Автори не ведуть читача за руку по шляху сюжету. Вони завдають питань, змушують замислюватися над дрібницями довкілля, створюючи магію на кожній сторінці. Ця книга — не про мораль, а про глибокі відчуття та емоції, які вона викликає.

Зануритися в цей лексикон — це пережити пригоду зі зміною перспектив, де навіть найдрібніші деталі набувають сенсу. А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши цю книгу, де кожне оповідання — це як окремий космос, що запрошує вас на свій унікальний шлях розуміння життя.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Лексикон таємних знань» Тарас Прохасько, Катерина Сад у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Лексикон таємних знань» Тарас Прохасько, Катерина Сад

Ua-Book
Додати коментар