«Люди на каві» Мар’яна Савка, Христина Валько

«Люди на каві» Мар'яна Савка, Христина ВалькоНазва: Люди на каві
Автор: Мар’яна Савка, Христина Валько
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 9789664482292
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Люди на каві» Мар’яна Савка, Христина Валько

В книзі “Люди на каві” Мар’яна Савка та Христина Валько занурюють тебе у світ звичайних, але надзвичайно важливих розмов. Кожна кавова зустріч — це нова історія, нова сторінка життя, яка відкривається перед тобою.

Ця книга — це колаж різноманітних історій, які розкривають людей у їхній повноті: з радістю, смутком, коханням, розчаруванням. Тут ти знайдеш моменти життєвої правди, емоційні зіткнення і цілющу силу спілкування.

Кожен персонаж — це окрема історія, яка зачаровує своєю щирістю та відвертістю. Прочитавши цю книгу, ти зануришся у світ емоцій, звуків та ароматів, відчуєш гаму почуттів та знайдеш кожен момент, що робить життя таким особливим. А що саме трапиться з головними героями, ви дізнаєтесь, прочитавши цю захоплюючу книгу “Люди на каві”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Люди на каві» Мар’яна Савка, Христина Валько у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Люди на каві» Мар’яна Савка, Христина Валько

Ua-Book
Додати коментар