«Осло» Валентин Поспєлов

«Осло» Валентин ПоспєловНазва: Осло
Автор: Валентин Поспєлов
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 9786175696514
Фрагмент

Про книгу «Осло» Валентин Поспєлов

В книзі “Осло” Валентин Поспєлов запрошує вас у захопливу подорож до міста, де кожен куток ховає свої таємниці і небезпеки. В поверненні Святослава в рідне місто є щось надзвичайне, щось, що може змінити все. А докладніше ви дізнаєтеся, відчуваючи кожний крок разом з героями цієї напруженої історії, яка захопить вас з перших рядків.

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей роман, який сповнений екшену, смутку та нервового напруження. Поліція, префектура, атомна станція – кожен персонаж і кожен елемент міста має свою роль у цій загадковій історії, яка не залишить вас байдужими. “Осло” – це книга, яка захопить вас своєю загадковістю і таємницями, а кожна сторінка буде як заплутаним клубком, що потрібно розгорнути, щоб розкрити справжню правду.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Осло» Валентин Поспєлов у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Осло» Валентин Поспєлов

Ua-Book
Додати коментар