«Шпигунки з притулку «Артеміда»» Наталія Довгопол

«Шпигунки з притулку «Артеміда»» Наталія ДовгополНазва: Шпигунки з притулку «Артеміда»
Автор: Наталія Довгопол
Рік видання 2019
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 9789669820372
Фрагмент

Про книгу «Шпигунки з притулку «Артеміда»» Наталія Довгопол

Книга “Шпигунки з притулку «Артеміда»” Наталії Довгопол – це захоплива подорож у світ шпигунських інтриг, де кожен день – це нове випробування на сміливість та витримку. У 1907 році в одному з київських театрів починається історія хлопчика-посильного, який навмисно потрапляє в сутичку з австрійським паном. Але це лише початок його захоплюючого подорожі.

Хлопець не підозрює, що це його перший крок у світ шпигунства, адже австрійський пан виявляється не лише літнім чоловіком, але й директором таємної школи «Артеміда». Ця школа готує майбутніх професійних шпигунок, і саме тут головний герой виявить свою справжню долю.

У цій книзі вас чекає маса незабутніх пригод, напружених ситуацій і неймовірних відкриттів. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши захопливий роман “Шпигунки з притулку «Артеміда»”. Приєднуйтесь до головного героя у його захоплюючій подорожі, де кожна сторінка принесе вам нові емоції та враження.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Шпигунки з притулку «Артеміда»» Наталія Довгопол у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шпигунки з притулку «Артеміда»» Наталія Довгопол

Ua-Book
Додати коментар