«Я працюю на цвинтарі» Павло Белянський

«Я працюю на цвинтарі» Павло БелянськийНазва: Я працюю на цвинтарі
Автор: Павло Белянський
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література, Біографії і Мемуари
ISBN: 9786171703476
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Я працюю на цвинтарі» Павло Белянський

В книзі “Я працюю на цвинтарі” Павла Белянського вируште у захопливий світ історій про життя та смерть очима того, хто служить на перетині світів – працівника ритуальних послуг. Павло, власник контори з виготовлення пам’ятників, розповідає короткі, але дуже вражаючі оповіді, які залишають в серці читача незабутні враження.

Замальовки про живих і мертвих, про неймовірне кохання та нестерпну дріб’язковість, про образи й прощення переплітаються в цьому літературному шедеврі. Філігранний стиль та щирість оповідей тримають вас в захваті до останньої сторінки.

Ця книга стала основою для фільму “Я працюю на цвинтарі”, сценарій до якого також належить талановитому Павлу Белянському. Зараз автор, відомий як “Паштет”, воює в ЗСУ, примикаючи до своєї творчості справжню мужність та життєвий досвід.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Я працюю на цвинтарі”. Що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, де сюжети з власного життя переплітаються з тонким відчуттям глибини людської душі. Поглибіться в унікальний світ стосунків, життя та смерті, де кожна історія залишає свій власний слід в серці читача.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Я працюю на цвинтарі» Павло Белянський у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Я працюю на цвинтарі» Павло Белянський

Ua-Book
Додати коментар